Pakavimo maišeliai Vilniuje – ką pravartu žinoti kiekvienam apie sostinėje vyraujančias tendencijas?

Visai neseniai pakavimo maišeliai Vilniuje beigi ir visoje Lietuvoje buvo tiesiog paprasti polieteliniai maišeliai, skirti įpakuoti prekes ar dovanas. Šiandien rinkoje vyrauja visai kitokios tendencijos, vis daugiau įmonių linksta rinktis kūrybiškesnius sprendimus bei savo prekes įpakuoti originaliai bei išskirtinai.

Graži bei išskirtinė pakuote – tai jūsų prekės ženklas bei puikiausia komunikacija ar reklama klientų, kuris vis dažniau renkasi išskirtinio dizaino gaminius, turinčius savitą istoriją. Mūsų įmonė taip pat neatsilieka nuo rinkos tendencijų bei siūlo išskirtinius, plataus asortimento gaminius, susijusius su pakavimo paslaugomis.

Skirtingų pakavimo maišelių pasirinkimas bei pagrindiniai jų skirtumai

Dirbdami ir domėdamiesi rinkos tendencijomis siūlome virš penkių šimtų skirtingų, plataus pasirinkimo prekių, tarp kurių ir pakavimo maišeliai Vilniuje. Siūlome rinktis iš kelių skirtingų variantų: popierinių, plastinių ar drobinių pakavimo maišelių.

Popieriniai maišeliai, žinoma, ekologiškiausias pasirinkimas, tačiau jie ne tokie patvarūs, todėl ir panaudojimas gerokai siauresnis bei tinkamas tik tam tikroms prekėms. Siūlome skirtingų dydžių, spalvų bei dizaino gaminius, atitinkančius kiekvieno lūkesčius. Tai puikus pasirinkimas norint įpakuoti dovanas.

Plastikiniai, skaidrūs maišeliai – puikus pasirinkimas pakuojant maisto gaminius, nes jie yra pakankamai sandarūs ir atsparūs, tačiau taip pat išsaugo maisto medžiagų savybes. Mes siūlome keletą skirtingų pasirinkimo variantų: skaidrius maišelius su lipnia juosta, užspaudžiamus maišelius, maišelius su rankenomis ir burbulinės plėvelės maišelius.

Galiausiai siūlome drobinius maišelius, pagamintus iš aukštos kokybės ekologiškos medvilnės, kurie yra išties tvirti ir ilgaamžiški bei puikiai tinka įvairių prekių bei daiktų transportavimui. Juos galime pagaminti ir su išskirtiniais simboliais ar jūsų pasirinkta spalva. Rinkitės mūsų siūlomus kokybiškus produktus ir mėgaukitės ne tik kokybe, bet ir išskirtiniu dizainu!

Mūsų produkcija - MAIŠELIAI