1. Prekes pristatys Venipak kurjeris iki Jūsų namų, biuro durų arba Venipak paštomato visoje Lietuvoje:

Pristatymo kaina nuo – 3 Eur (su PVM) ir priklauso nuo perkamų prekių bendro svorio bei tūrio. Tikslią pristatymo kainą, pagal prekių tūrį ir svorį, sistema automatiškai suskaičiuos Jūsų pirkinių krepšelyje. Visada galite pasirinkti atsiimti prekes nemokamai mūsų sandelyje, Ukmergės g. 364, Vilniuje (D korpusas, sandelys Nr. 14, kitoje pastato pusėje).

Jeigu prekės užsakytos ir už jas apmokėta (apmokėjimas turi būti įskaitytas) darbo dienomis iki 13:00 val., jos išsiunčiamos tą pačią dieną ir pristatomos sekančią darbo dieną (šiuo laikotarpiu siuntos gali vėluoti dėl kurjerių užimtumo iki 3d.d.). Užsakytos ir apmokėtos prekės po 13:00 val., bus išsiųstos kitą darbo dieną ir pristatomos sekančią darbo dieną po išsiuntimo.

Pristatymas į Neringą (Kuršių neriją) kainuoja – 42 Eur (su PVM) nepriklausomai nuo užsakymo dydžio.

Prekės su individualia spauda ar individualių išmatavimų užsakymai, pristatomi arba galėsite atsiimti pagal susitarimą po pagaminimo.

Visoms siuntoms suteikiamas siuntos sekimo numeris, pagal kurį galite sekti siuntos buvimo vietą: čia .

2. Prekių atsiėmimas/įsigijimas iš sandėlio:

Prekes galite atsiimti mūsų sandėlyje, Vilniuje, Ukmergės g. 364 (D korpusas, sandelys Nr. 14, kitoje pastato pusėje).

Prekes, už kurias sumokėjote, galite atsiimti mūsų sandėlyje tą pačią darbo dieną po mūsų pranešimo apie paruoštą užsakymą.

Jei norite įvertinti prekių kokybę ir tinkamumą, galite apsilankyti mūsų parduotuvėje Vilniuje, Ukmergės g. 364 (D korpusas, sandelys Nr. 14, kitoje pastato pusėje). Galėsite atsiskaityti grynais pinigais ar banko kortele ir išsirinkti tinkamiausią produktą.

Mūsų darbo laikas: I-IV 8:30-17:30h, V 8:30-16:30h. Pietų pertrauka 12:00-12:45h.