Vokai siuntimui, dovanų įpakavimui ar kitiems poreikiams: išrinkite tinkamiausią!

Vokai visuomet asocijuojasi su teigiama emocija, ar tai būtų ilgai lauktas popierinis laiškas iš draugo užsienyje, ar sveikinimo staigmenėlė, todėl tie, kas įsivaizduoja, jog vokai siuntimui – tai tiesiog balto popieriaus skiautė labai klysta. Vokų paskirčių iš tiesų daugybė, todėl mūsų įmonė siūlo platų jų pasirinkimą, atitinkantį kiekvieno išskirtinį atvejį.

Turbūt savaime suprantama, jog nuo kiekvieno siuntinio priklauso ir jo pakuotė bei vokas, todėl turėtume būti atsakingi ir rinktis teisingos paskirties vokus tam, kad jūsų siuntiniai nebūtų pažeisti ar sugadinti. Kaip tai padaryti? Trumpai aptarkime pagrindines vokų rūšis bei jų paskirtį.

Skirtingos vokų rūšys bei jų paskirtis

Mūsų įmonė siūlo šešias skirtingas vokų rūšis (kurjerinius, su oro apsauga, erdvinius, popierinius, kartoninius bei lipnius) tarp kurių tikrai išsirinksite jums tinkamiausią. Neužmirškite, jog vokai siuntimui taip pat būna ir skirtingų dydžių bei matmenų, todėl garantuojame, jog padėsime išsirinkti tinkamiausią sprendimą už prieinamiausią kainą! Taigi trumpai aptarkime tas vokų rūšis, su kurios susiduriame rečiau.

Kurjeriniai vokai yra ypatingi tuo, jog jie nepersišviečia ir yra išties sandarūs, todėl patogūs siunčiant ne tik laiškus, bet ir smulkesnius daiktus. Bendra siuntos kaina, žinoma, priklauso nuo svorio, tačiau pati voko kaina išties nėra didelė, o jo pagrindiniai privalumai dar ir tokie, jog šie vokai atsparūs drėgmei.

Erdviniai vokai dažniausiai skirti siųsti knygas ar panašią korespondenciją, kuri yra didesnė nei įprastai, o lipnūs vokai puikiai tinka tuomet, jei norima apsaugoti siuntinį nuo pažeidimų bei purvo, dažniausiai jie naudojami dokumentų siuntimui.Jeigukylaneaiškumų, susisiekite su mumis ir mes padėsime jums išsirinkti tinkamiausią sprendimą!

Mūsų produkcija - VOKAI